Omalovánky, které hrají pomocí hudebního QR kódu

Už z názvu může být patrné, že Hudební omalovánky a Hudební kalendář nabízejí o hodně více, než pouhé omalovánky. Přinášejí propojení hudby a omalovánek. Koupí Hudebních omalovánek či Hudebního kalendáře získáte produkty, které hrají a to díky BOBO SOUND!

A jak je to možné? Veškerá hudba je zprostředkována pomocí hudebního QR kódu, který naleznete na každém obrázku Hudebních omalovánek či Hudebního kalendáře. Pro každý obrázek byla speciálně složená hudba, která pochází z dílny Jana Černého. Každý obrázek je spojen s originální hudbou, která dokonale doprovází motiv daného obrázku.

Nemusíte se bát, že by se pod QR kódem skrývala nějaká reklama nebo odkaz na internetové stránky. QR kód neobsahuje nic jiného než hudbu, která Vás potěší.

A jak můžete hudbu získat? Je to naprosto jednoduché. Stačí vlastnit „chytré“ zařízení, do kterého si stáhnete zadarmo čtečku QR kódů. Tu pak stačí namířit na kód u určitého obrázku. Dojde k načtení kódu, který vám zpřístupní hudbu. Pak už stačí mít jen nachystané omalovánky a pastelky a můžete začít malovat za doprovodu uklidňující hudby, která ještě více umocní prožitek z malování.

Poslechněte si ukázky z 6-ti hodinové relaxační hudby, která vás čeká v Hudebních omalovánkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *