Malování s hudbou – malování, které přináší radost

Malování s hudbou – malování, které přináší radost

Platforma Malování s hudbou je novinka, která do světa omalovánek přináší něco trošku jiného, než jsou pouhé antistresové omalovánky. Projekt Malování s hudbou vám nabízí Hudební omalovánky a Hudební kalendář. Každý originálně namalovaný obrázek je doprovázen originální hudbou, kterou můžete získat pomocí QR kódu, který naleznete na každém z obrázku. Sloučení hudby a omalovánek posiluje ten pravý prožitek z malování. Dokonalou radost z malování vám také zajistí provedení Hudebních omalovánek a hudebního kalendáře.

Sloučení hudby a omalovánek posiluje ten pravý prožitek z malování.

Sloučení hudby a omalovánek posiluje ten pravý prožitek z malování.

Je důležité zmínit, že veškeré obrázky jsou natištěny na ofsetový papír s vysokou gramáží, která zajišťuje dostatečnou pevnost papíru. Díky tomu si nemusíte dělat starosti s technikou malování, kterou zvolíte. Nemusíte se bát, že byste si ostatní obrázky znehodnotili tím, že by došlo k propíjení a protlačování vaší kresby do dalších listů.

Pro zajištění ještě většího komfortu tvoří zadní stranu jak omalovánek, tak kalendáře pevná kartonová deska, díky které si můžete vzít s sebou své omalovánky prakticky kamkoliv – do vlaku, autobusu či venku do přírody apod.

A to stále není vše. Tvůrci platformy Malování s hudbou měli na mysli, aby zajistili 100 % pohodlí při malování. Z toho důvodu jsou omalovánky a kalendář svázány pomocí kroužkové vazby, která zajišťuje pohodlné otáčení jednotlivých obrázků a pohodlné malování. Nehrozí, že by se vám omalovánky při malování neustále zavírali, jako je to u pevných vazeb.

Platforma Malování s hudbou vznikla ve spolupráci lidí, kteří věnovali veškerý svůj čas a energii tomuto unikátnímu projektu. A co je důležité zmínit? V tomto projektu se neodráží pouze úsilí tohoto týmu, ale hlavně radost z práce a chuť přijít s něčím novým. Doufáme, že malování omalovánek či kalendáře vám přinese takovou radost, jako s kterou tento projekt vznikl!

Hudební kalendář 2017 a Hudební omalovánky zakoupíte u výrobce BOBO BLOK v eshopu zde.

Tento záznam byl publikován v Novinky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *